Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Jan van Besouw
Goirle
Theater De Omval
Diemen
Ledeltheater
Oostburg
De Klif
Nijmegen
BREStheater
Brielle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
De Theaterboerderij
Ekehaar
Den Bolder
Waspik
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Het Punt
Vroomshoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Gooiland
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Mol
Lier
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Mythe
Goes
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Theater De Tuin
Leusden
Zuiderpershuis
Antwerpen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lievekamp
Oss
De Maaspoort
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Spant!
Bussum
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Klein Theater
Dinxperlo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Den Herd
Bladel
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Boom Chicago
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Griffioen
Amstelveen
30CC/Wagehuys
Leuven
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Stoep
Spijkenisse
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Evertshuis
Bodegraven
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fidei et Arti
Oudenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Luctor et Emergo
Rilland
vrijdag 13 maart 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
zaterdag 14 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 15 maart 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 16 maart 2020
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 17 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
woensdag 18 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland