Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Posttheater
Arnhem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vredenburg
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Vredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
De Pit
Terneuzen
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
Chassé Theater
Breda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterhotel Almelo
Almelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Theater De Willem
Papendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Dorpstheater Wormer
Wormer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
vrijdag 24 april 2009
20:15
Amar en Rachid - Comedians Night
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 25 april 2009
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
zondag 26 april 2009
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
maandag 27 april 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 28 april 2009
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 29 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 30 april 2009
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 01 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft