Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
XL De Ateliers
Dronten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kumulustheater
Maastricht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
J.C. De Pit
Koksijde
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Kardijk
Beverlo
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
vrijdag 21 oktober 2011
20:00
Thijs van Domburg
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Nijdrop, Opwijk
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. De Mol, Lier
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Munttheater, Weert
20:00
Freek de Jonge /
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Anuar - Gedreven
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Enge Buren - Reuring
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Katinka Polderman
Nijdrop, Opwijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Leon van der Zanden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lebbis
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Cabarestafette -
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 22 oktober 2011
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Bouwkunde, Deventer
Arie Koomen / Edo Brunner
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Wijktheater Musica, Rotterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Wijktheater Musica, Rotterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Bon theater, Medemblik
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
XL De Ateliers, Dronten
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
De Spil, Roeselare
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Arjan Ederveen
De Speeldoos, Vught
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Theo Nijland
Lux, Nijmegen
20:00
Anne van Rijn
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs van Domburg
Kumulustheater, Maastricht
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR - Het werkt wel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Posttheater, Arnhem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Freek de Jonge
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Anuar - Gedreven
De Reggehof, Goor
20:00
De Hyena's
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Diligentia, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk
C.C. De Zaal, Heythuysen
Javier Guzman - Oorverdovend
van Beresteyn, Veendam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Theater De Omval, Diemen
20:00
Leon van der Zanden
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 23 oktober 2011
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Theo Nijland
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR - Het werkt wel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
maandag 24 oktober 2011
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Theo Nijland
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 25 oktober 2011
20:00
Live From Amsterdam
Westerunie, Amsterdam
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
J.C. De Pit, Koksijde
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders
De Toegift, Den Hoorn
20:00
NUHR - Het werkt wel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge
De Muze, Noordwijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil
Diligentia, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Najib Amhali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Winnaars L.C.F. en A.K.F. 2011 - Gijs van Rhijn /
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 26 oktober 2011
20:00
Veerle Malschaert
Kardijk, Beverlo
20:00
Purper - Helden
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Live From Amsterdam
Westerunie, Amsterdam
20:00
Eric Koller - BULL!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg