Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
16:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Singer Theater
Laren
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Speeldoos
Vught
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Ledeltheater
Oostburg
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Rotonde
Borger
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cafe The Joker
Antwerpen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
zaterdag 07 maart 2009
Footloose
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Koller
Posttheater, Arnhem
20:00
Motel Westcoast Part 2 - Listen To The Music
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jochem Myjer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Micha Wertheim
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Paulien Cornelisse
Theater PePijn, Den Haag
zondag 08 maart 2009
Jörgen Raymann
Theater De Leest, Waalwijk
Footloose
Goudse Schouwburg, Gouda
16:30
Cafestival
Luxor Live, Arnhem
20:00
Renee van Bavel
De Nieuwe KHL, Amsterdam
maandag 09 maart 2009
Jörgen Raymann
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nieuw Amsterdam Live presenteert Kattenkwaad!
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Comedytrain - theatertour
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 10 maart 2009
Veldhuis & Kemper
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers
De Molenberg, Delfzijl
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Karin Bruers - Bruers for President
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 11 maart 2009
Veldhuis & Kemper
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Sjaak Bral
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Vermeulen en de Rest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Nathalie Baartman
Diligentia, Den Haag
donderdag 12 maart 2009
Tineke Schouten - Posi-tien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van Kooten - Veelvraat
Theater De Leest, Waalwijk
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kennemer Theater, Beverwijk
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman Finkers - Na de Pauze
Musis, Arnhem
Acda en de Munnik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Guido Weijers
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat
Parktheater, Eindhoven
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jochem Myjer
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Katinka Polderman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos
Diligentia, Den Haag
20:30
Wilko Terwijn
Metropool, Hengelo
vrijdag 13 maart 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Tineke Schouten - Posi-tien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van Kooten - Veelvraat
Singer Theater, Laren
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman Finkers - Na de Pauze
Musis, Arnhem
Veldhuis & Kemper
Spant!, Bussum
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Mark van de Veerdonk
De Speeldoos, Vught
Sjaak Bral
Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld
Theater de Stoep, Spijkenisse
Koller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Scheldetheater, Terneuzen
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Pieter Tiddens
Diligentia, Den Haag
20:00
Noordsterren
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Coen Jutte
Het Front, Vroomshoop
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 14 maart 2009
Kasper van Kooten - Veelvraat
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper
Spant!, Bussum
Claudia de Breij
Flint, Amersfoort
Mark van de Veerdonk
Ledeltheater, Oostburg
Koller
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jaap Mulder
Theater Rotonde, Borger
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:30
Alex Klaassen
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
zondag 15 maart 2009
Silvester Zwaneveld
Cafe The Joker, Antwerpen
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 16 maart 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 17 maart 2009
Ellen Dikker - Toendra
Theater De Muzeval, Emmen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Bries
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Goudse Schouwburg, Gouda
Acda en de Munnik
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Footloose
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard