Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
C.C 't Schaliken
Herentals
Posttheater
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Cultura
Ede
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Kulturhus
Epe
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Schie
Schiedam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Gryphus
Vierlingsbeek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 06 november 2019
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
donderdag 07 november 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 08 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Gryphus, Vierlingsbeek
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Ludens, Voorburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Schalm, Westwoud
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Jacob Spoelstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Hehobros
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Anuar - EERLIJK
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 09 november 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam