Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
De Speeldoos
Vught
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Kielzog
Hoogezand
De Kattendans
Bergeijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Kulturhus
Borne
Wilminktheater
Enschede
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Omval
Diemen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
BREStheater
Brielle
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Huiskamer
Weert
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Werf
Aalst
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
DeMess
Naarden
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koningshof
Maassluis
Singer Theater
Laren
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Druten
Druten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
Theater De Omval
Diemen
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Pook
Oostknollendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 11 januari 2019
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 12 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo