Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
De Muze
Noordwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parkgebouw
Rijssen
Theater Rotterdam
Rotterdam
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zaterdag 26 februari 2011
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
maandag 28 februari 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 01 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Junushoff Theater, Wageningen
Gili
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 02 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Joep Onderdelinden - Nat
Zaantheater, Zaandam
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 03 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Acda en de Munnik
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Murth Mossel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Diligentia, Den Haag
20:30
Yora Rienstra - Cabarestafette 25 jaar
Meervaart, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - De Henry van Loon entertainment s
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Stefan Pop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 04 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Op Sterk Water
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Schudden
Diligentia, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Soundos / Ygor
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 05 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Parkgebouw, Rijssen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater Rotterdam, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Spant!, Bussum
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - BOHEEMS
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann
Theater De Veste, Delft
20:15
Schudden
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Meervaart, Amsterdam
20:30
Martijn Hillenius
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 06 maart 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jörgen Raymann
Theater De Veste, Delft
dinsdag 08 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 09 maart 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Jurk! - Avondjurk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Eric Koller
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - BOHEEMS
Diligentia, Den Haag
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Thijs Maas
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 10 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Posthuis Theater, Heerenveen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - BOHEEMS
Figi Theater, Zeist
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Deng Boy Fu a Birti - Poppekast
Meervaart, Amsterdam
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 11 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Koornbeurs, Franeker
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Leest, Waalwijk
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Walhalla, Rotterdam