Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Concordia
Enschede
Theater De Winsinghhof
Roden
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Sneek
Sneek
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Musis
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Sneek
Sneek
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
De Muze
Noordwijk
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schuur
Haarlem
donderdag 04 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Concordia, Enschede
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
Intgeniep - Jeukt
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Trio Giphart / Chabot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Singer Theater, Laren
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
André Manuel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 05 februari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Trio Giphart / Chabot
Theater Sneek, Sneek
Soundos - Geboren met ervaring
Theater De Musketon, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Cirkel, Heemskerk
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
De Muze, Noordwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Wesopa Weesp, Weesp
zaterdag 06 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Paardenpoetser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
zondag 07 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 08 februari 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 09 februari 2016
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem