Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Holstohus
Olst
20:00
Holstohus
Olst
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Cartouche
Edegem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flora Theater
Delft
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Posttheater
Arnhem
vrijdag 24 februari 2012
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Nina de la Croix - Bas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Agnietenhof, Tiel
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Meervaart, Amsterdam
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Veste, Delft
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Hoftheater, Raalte
20:00
Richard Groenendijk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jörgen Raymann
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Erik van Muiswinkel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Paul de Leeuw
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Hasselt, Hasselt
Najib Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Leon van der Zanden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
International Standup Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Polderman tuigt af
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 25 februari 2012
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie Koomen / Edo Brunner
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Purper - Helden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Posttheater, Arnhem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Eric Koller
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Thijs Kemperink - Achteraf bekeken
Holstohus, Olst
20:00
Thijs Kemperink
Holstohus, Olst
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
De Spil, Roeselare
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Arjan Ederveen
Musis, Arnhem
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Richard Groenendijk
De Meerpaal, Dronten
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jörgen Raymann
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel
Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Margriet Bolding - Laaghangend fruit
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten
Theater de Tobbe, Voorburg
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 26 februari 2012
20:00
Comedyhuis Comedynight
Tivoli, Utrecht
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
Cartouche, Edegem
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Arjan Ederveen
Het Klooster, Woerden
20:00
Najib Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 27 februari 2012
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Koornbeurs, Franeker
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Comedytrain
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 28 februari 2012
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Het Klooster, Woerden
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Met alle respect
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Richard Groenendijk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Erik van Muiswinkel
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Leon van der Zanden
Markant Uden, Uden
20:00
Comedytrain
Meervaart, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Comedytrain
Meervaart, Amsterdam
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 29 februari 2012
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie Koomen / Edo Brunner
Flora Theater, Delft
20:00
Purper - Helden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
Posttheater, Arnhem