Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Arsenaal Theater
Vlissingen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schaffelaartheater
Barneveld
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 18 februari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Eric Koller
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
zaterdag 19 februari 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cultura, Ede
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Frede
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig
van Beresteyn, Veendam
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Diligentia, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
zondag 20 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
20:00
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 21 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
dinsdag 22 februari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Joep Onderdelinden - Nat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jurk!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 23 februari 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Onno Innemee
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 24 februari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
20:15
Peter vd Hurk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Maandag
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 25 februari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
20:15
Jetty Mathurin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Russin zoekt man!?
Meervaart, Amsterdam
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 26 februari 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Nacht van het cabaret
Theater De Veste, Delft
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Speeldoos, Vught
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
maandag 28 februari 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 01 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Junushoff Theater, Wageningen
Gili
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 02 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Joep Onderdelinden - Nat
Zaantheater, Zaandam
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 03 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten