Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum Diest
Diest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Omval
Diemen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Capitole
Gent
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Palethe
Overpelt
Wilminktheater
Enschede
De Speeldoos
Vught
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Deurne
Deurne
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
zaterdag 06 mei 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 07 mei 2017
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 mei 2017
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
woensdag 10 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 11 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
vrijdag 12 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
zaterdag 13 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda