Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Simplon
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Muze
Noordwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meerpaal
Dronten
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hof 88
Almelo
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
Werftheater
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Toegift
Den Hoorn
Spant!
Bussum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posthuis Theater
Heerenveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
dinsdag 16 oktober 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 17 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
donderdag 18 oktober 2018
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 19 oktober 2018
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk