Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Capitole
Gent
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
O.C. Aalbeke
Aalbeke
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
C.C. Luchtbal
Antwerpen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C.C. De Beuk
Kortemark
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Capitole
Gent
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Capitole
Gent
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
AFAS Circustheater
Scheveningen
vrijdag 09 maart 2012
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jörgen Raymann
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leon van der Zanden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Sterke Verhalen/ try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
LOS muziektheater - FCKD
De Meerpaal, Dronten
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Girls Comedy Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
De Cultuuroptimist
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 10 maart 2012
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
O.C. Aalbeke, Aalbeke
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen / Edo Brunner
Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
BREStheater, Brielle
20:00
Kommil Foo
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Genk, Genk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Luchtbal, Antwerpen
Herman van Veen
Martiniplaza, Groningen
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater Concordia, Enschede
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Arjan Ederveen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Het Klooster, Nuenen
20:00
Thijs van Domburg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Dialoog, Ermelo
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. De Beuk, Kortemark
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Flint, Amersfoort
20:00
Kristel Zweers - Puur
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Koningshof, Maassluis
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jörgen Raymann
Theater de Mythe, Goes
20:00
Enge Buren - Reuring
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Comedytrain: Peter Pannekoek + Martijn Koning
Effenaar, Eindhoven
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:15
Klaas van der Eerden
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
zondag 11 maart 2012
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Musis, Arnhem
20:00
Comedytrain
Agora Theater Druten, Druten
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 12 maart 2012
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Paul de Leeuw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 maart 2012
20:00
Richard Groenendijk - Alle dagen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Umbilical Brothers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Kommil Foo - Breken
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Fulcotheater, IJsselstein
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Bert Visscher
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen