Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Het spectrum
Schijndel
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
DNK
Assen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Machinist
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
19:15
Meervaart
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Omval
Diemen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Jan van Besouw
Goirle
vrijdag 20 september 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het spectrum, Schijndel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
DNK, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Verte
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Horst, Venhorst
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Urbanus
Dok6, Panningen
20:00
De Lama's
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
zaterdag 21 september 2019
Best of... Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Cammeleur, Dongen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hof 88, Almelo
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Machinist, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
DiamantTheater, Den Haag
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Pieter Jouke / Tim Hartog
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Smeltkroes, Maarheeze
zondag 22 september 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Mylou Frencken
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
DJ Paulus / President Obonjo / Rogier Kahlmann
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 23 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 24 september 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
19:15
Theo Von
Meervaart, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 september 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
donderdag 26 september 2019
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
vrijdag 27 september 2019
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle