Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Hedon
Zwolle
19:45
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:45
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
23:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Musis
Arnhem
woensdag 14 mei 2014
20:00
Guido Weijers - V
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wim Helsen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Katinka Polderman
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dames voor na Vieren
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Urbanus
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochen Otten
Theater De Leest, Waalwijk
Bill Bailey
Meervaart, Amsterdam
20:30
Brokstukken - Heavy balls
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 15 mei 2014
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Urbanus
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Wim Helsen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Katinka Polderman
Chassé Theater, Breda
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Dames voor na Vieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - V
Flint, Amersfoort
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal
Hedon, Zwolle
vrijdag 16 mei 2014
19:45
LOS Muziektheater - FCKD
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
ComedyKings
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Familie
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:00
Jan Jaap van der Wal
Paard, Den Haag
20:00
Jeroen Leenders
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Margriet Bolding
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dames voor na Vieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Partizanen
Posttheater, Arnhem
20:30
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 17 mei 2014
19:45
LOS Muziektheater - FCKD
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Emilio Guzman
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wim Helsen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Katinka Polderman
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Murth Mossel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Comedy Kitchen - Fresh meat
Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
23:30
Last Night Comedy show
Comedy Cafe, Amsterdam
maandag 19 mei 2014
20:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
dinsdag 20 mei 2014
20:00
Jochen Otten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 21 mei 2014
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen Leenders
Munttheater, Weert
20:00
Lenette van Dongen
Chassé Theater, Breda
20:15
Dorine Wiersma - Zei ik dat?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
ComedyKings
Martiniplaza, Groningen
20:30
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
donderdag 22 mei 2014
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lenette van Dongen
Chassé Theater, Breda
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
ComedyKings
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Maaspoort, Venlo
20:30
Javier Guzman - Delirium II
Posttheater, Arnhem
vrijdag 23 mei 2014
Jim Gaffigan
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wim Helsen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martijn Koning
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lenette van Dongen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Comedyhuis
Tivoli, Utrecht
20:30
Jan Jaap van der Wal
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Posttheater, Arnhem
zaterdag 24 mei 2014
20:00
Guido Weijers - V
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Wim Helsen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning
Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lenette van Dongen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Katinka Polderman
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Erik van Muiswinkel
Musis, Arnhem