Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Enck
Oirschot
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Hof 88
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Veste
Delft
ATLAS Theater
Emmen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Junushoff Theater
Wageningen
DeLaMar
Amsterdam
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
woensdag 22 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
donderdag 23 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 24 mei 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 25 mei 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal