Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Diekhuus
Middelharnis
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Gigant
Apeldoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Nieuwe Kolk
Assen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Sneek
Sneek
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Schalm
Veldhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C Warenar
Wassenaar
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Willem
Enschede
Figi Theater
Zeist
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cultura
Ede
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
’t VlechtTheater
Noordwolde
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
De Boodschap
Rijen
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Aan de Slinger
Houten
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. De Kei
Reusel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
Posttheater
Arnhem
Klein Theater
Dinxperlo
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vrijdag 08 maart 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 09 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar