Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Casino Beringen
Beringen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kolk
Assen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
Musis
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zaterdag 16 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Agnietenhof, Tiel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 17 januari 2016
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
maandag 18 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
dinsdag 19 januari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 20 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
donderdag 21 januari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 22 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar