Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Eendracht
Gemert
Theater Aan de Slinger
Houten
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
't Zand
Maarssen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Skâns
Gorredijk
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Musiater
Zevenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
De Eendracht
Gemert
Figi Theater
Zeist
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
Het Musiater
Zevenaar
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maaspoort
Venlo
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Unie
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
Volckaert Theater
Dongen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Venray
Venray
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 27 maart 2009
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Dedication
't Zand, Maarssen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Skâns, Gorredijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
John Buijsman - BUK
Het Veur Theater, Leidschendam
Koller
Het Musiater, Zevenaar
Jörgen Raymann - Familyman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jaap Mulder
Theater Schuurkerk, Maassluis
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
20:30
Daniël Arends
So What!, Gouda
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedytrain met o.a. Dolf Jansen
Groene Engel, Oss
20:30
Anuar - Ongeremd
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 28 maart 2009
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Dedication
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
Footloose
De Maaspoort, Venlo
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
zondag 29 maart 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Den Herd, Bladel
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
Footloose
De Maaspoort, Venlo
14:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam
maandag 30 maart 2009
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 31 maart 2009
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Chassé Theater, Breda
Acda en de Munnik - Spelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 01 april 2009
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 02 april 2009
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen