Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Diligentia
Den Haag
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Hasselt
Hasselt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Molen
Beuningen
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Stroud
Putten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Het Everloo
Rossum
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vrijdag 01 april 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Posttheater, Arnhem
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 02 april 2016
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
zondag 03 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 05 april 2016
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 06 april 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht