Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Koningshof
Maassluis
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Cultura
Ede
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
van Beresteyn
Veendam
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Flint
Amersfoort
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Zaantheater
Zaandam
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 25 januari 2017
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 26 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 27 januari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 28 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal