Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Perron-3
Rosmalen
ATLAS Theater
Emmen
DNK
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Meenthe
Steenwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DNK
Assen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
00:00
Hoftheater
Raalte
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
DNK
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
Het Klooster
Woerden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
woensdag 15 januari 2020
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 16 januari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Agnietenhof, Tiel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Marc van Gestel / Oscar Smith / Paul London / Samir Fighil / Tom Sligt
De Buitenpoort, Huissen
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DNK, Assen
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
vrijdag 17 januari 2020
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - UP
Hoftheater, Raalte
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Klif, Nijmegen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
De Maaspoort, Venlo
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Isala Theater, Capelle aan den IJssel