Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Musiater
Zevenaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
BREStheater
Brielle
Theater Concordia
Haastrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Reggehof
Goor
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Kei
Reusel
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
BREStheater
Brielle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Wesopa Weesp
Weesp
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Sneek
Sneek
Theater Rotterdam
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
ATLAS Theater
Emmen
woensdag 02 november 2016
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
donderdag 03 november 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Aan de Slinger, Houten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Janneke Jager / Jennifer Evenhuis
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Munttheater, Weert
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Harry Piekema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 04 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wilfried de Jong & Bruut!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Scheldetheater, Terneuzen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podium Boxtel, Boxtel
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty
BREStheater, Brielle
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Concordia, Haastrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Mezrab Comedy Night
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Oldenosborn - #Life
Cultura, Ede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Diligentia, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Het Klooster, Woerden
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Tejater, Lieshout
zaterdag 05 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen