Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Groene Engel
Oss
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Veluvine
Nunspeet
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Stenge
Heinkenszand
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. De tippe
Vledder
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Chassé Theater
Breda
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Meenthe
Steenwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
De Cammeleur
Dongen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
BREStheater
Brielle
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Lanaken
Lanaken
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Kik
Elst
donderdag 14 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
vrijdag 15 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 16 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst