Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Munttheater
Weert
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Musis
Arnhem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agnietenhof
Tiel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater Hof 88
Almelo
Diligentia
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Trefpunt
Warmond
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
Leidse Schouwburg
Leiden
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Chassé Theater
Breda
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
dinsdag 24 april 2018
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 25 april 2018
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 26 april 2018
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 29 april 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 april 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk