Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. De Schakel
Waregem
Vooruit
Gent
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agnietenhof
Tiel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Schalm
Veldhoven
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Kulturhus
Borne
Figi Theater
Zeist
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
OC De Witte Merel
Lint
C.C. De Schakel
Waregem
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
P3
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Figi Theater
Zeist
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Speeldoos
Baarn
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theatercafe Lexke
Budel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Werf
Aalst
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
donderdag 14 mei 2020
De Fransse Eijkel - Subtropique
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Gabriels - De wetten van de Jungle
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fulcotheater, IJsselstein
Rayen Panday - Trigger
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 15 mei 2020
Grof geschud - Lijmen
Dok6, Panningen
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Best of... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Weijer, Boxmeer
Marco Lopes - Wees blij
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Michael Pilarczyk
Orpheus, Apeldoorn
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Try Out
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Odeon, Zwolle
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
The Silent Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Figi Theater, Zeist
zaterdag 16 mei 2020
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
OC De Witte Merel, Lint
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Eva Crutzen - Try Out
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Try Out
P3, Purmerend
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Leest, Waalwijk
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 mei 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Werf, Aalst
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen