Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Omval
Diemen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Hedon
Zwolle
21:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Lokeren
Lokeren
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater Concordia
Enschede
21:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
dinsdag 22 februari 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 23 februari 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater De Omval, Diemen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving - Restante
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Munttheater, Weert
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
René van Meurs - 2636
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Junushoff Theater, Wageningen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 24 februari 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Munttheater, Weert
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Restante
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Finale Comedy Talent Award 2022
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
André Manuel - Sneu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arie Koomen / Bas Birker / Gerrie Smits / Ronald Smink
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Flint, Amersfoort
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Het Klooster, Woerden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cultura, Ede
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Max van den Burg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 25 februari 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
SplotsZ, Roelofarendsveen
Pieter Derks - Uit het niets
De Harmonie, Leeuwarden
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Lokeren, Lokeren
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Sneek, Sneek
20:15
Max van den Burg
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
René van Meurs - 2636
Koningshof, Maassluis
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Diligentia, Den Haag
20:15
Lebbis - De Ziel
Meervaart, Amsterdam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Anuar - Eerlijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Femke Vernij
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lisa Loeb - Extase
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Mimik, Deventer
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Concordia, Enschede
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 26 februari 2022
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving - Restante
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen