Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Agnietenhof
Tiel
De Schakel
Gilze
Zaantheater
Zaandam
Arto Theater
Schoonhoven
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Adelberg
Lommel
Leidse Schouwburg
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
Musis
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
De Oosterpoort
Groningen
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
MECC
Maastricht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Zundert
Zundert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Corso
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Flint
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Poorterij
Zaltbommel
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Zundert
Zundert
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
zaterdag 20 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 21 april 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 22 april 2013
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 23 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
woensdag 24 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert