Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Taverne
Bergen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Omval
Diemen
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Cultuurschuur
Monster
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Club Move
Barneveld
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zondag 21 september 2014
20:00
Firma Weijland
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
dinsdag 23 september 2014
Reginald D Hunter
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 24 september 2014
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
20:00
Dian Liesker
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight
Hofman, Utrecht
donderdag 25 september 2014
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Het Klooster, Nuenen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Speeldoos, Vught
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Stand Up Comedy
Taverne, Bergen
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
De Schedelgeboorten
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
MAAR ONDERTUSSEN
Chassé Theater, Breda
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Omval, Diemen
vrijdag 26 september 2014
Comedy Kitchen - Fresh Meat
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Max van den Burg - Amok
Werftheater, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Het Evertshuis, Bodegraven
zaterdag 27 september 2014
20:00
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
20:00
Max van den Burg - Amok
Werftheater, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
van Beresteyn, Veendam
20:15
Ashton Brothers - Treasures
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Brokstukken / Kees van Amstel
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 28 september 2014
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
maandag 29 september 2014
20:00
Cabaretteketet
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 30 september 2014
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 01 oktober 2014
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Posttheater, Arnhem
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Boerderij, Huizen
donderdag 02 oktober 2014
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Cultuurschuur, Monster
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Werft, Geel
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Max van den Burg - Amok
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Inc.
Club Move, Barneveld
20:30
Dolf Jansen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 03 oktober 2014
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
De Weijer, Boxmeer
20:00
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Urbanus Zelf!
Dok6, Panningen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
BREStheater, Brielle
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Jan van Besouw, Goirle
zaterdag 04 oktober 2014
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Posttheater, Arnhem
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
C.C. Zundert, Zundert
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 05 oktober 2014
20:30
Adam Fields / Michael Diederich / Nicole Mischler
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 06 oktober 2014
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 07 oktober 2014
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen