Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. `t Schaliken
Herentals
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Allemanswaard
Amerongen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
DNK
Assen
Parkgebouw
Rijssen
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Pook
Oostknollendam
C.C. Genk
Genk
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Pand P
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Ons Tejater
Lieshout
Het Veur Theater
Leidschendam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Genk
Genk
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C-Mine
Genk
woensdag 20 oktober 2021
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 21 oktober 2021
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit het niets
BREStheater, Brielle
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Grof geschud - Broeden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Allemanswaard, Amerongen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
André Manuel - Sneu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Diligentia, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werftheater, Utrecht
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
vrijdag 22 oktober 2021
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. De Kei, Reusel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
Nathalie Baartman - SNAK
Parkgebouw, Rijssen
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Tuin, Leusden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Pook, Oostknollendam
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
René van Meurs - Hunkert
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Koningshof, Maassluis
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Pand P, Eindhoven
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Posttheater, Arnhem
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Skâns, Gorredijk
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lebbis - De Ziel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 23 oktober 2021
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Ons Tejater, Lieshout
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
CulturA & Zo, Nootdorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
20:00
André Manuel - Sneu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C-Mine, Genk