Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Brouckere
Torhout
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Groene Engel
Oss
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
C.C. Ter Dilft
Bornem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meerpaal
Dronten
Witte Theater
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
G.C. Tentakel
Zonhoven
Schouwburg Venray
Venray
Orpheus
Apeldoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Meervaart
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arto Theater
Schoonhoven
De Meiboom
Krabbendijke
Cpunt Theater
Hoofddorp
Dok6
Panningen
C.C. De Schakel
Waregem
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. De steiger Boom
Boom
Chassé Theater
Breda
Theater Achterom
Hilversum
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Scala Helmond
Helmond
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Orpheus
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Spant!
Bussum
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 21 februari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
vrijdag 22 februari 2013
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 23 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zondag 24 februari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 25 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam