Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
20:15
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
P60
Amstelveen
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
M.C. Track
Kortrijk
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
M.C. Track
Kortrijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zaterdag 24 maart 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Maaspoort, Venlo
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Reggehof, Goor
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Richard Groenendijk
De Meulvliet, Tholen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jörgen Raymann
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Emilio Guzman - Doen en Laten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Zet je schrap!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Wegens omstandigheden - Femmage
Meervaart, Amsterdam
zondag 25 maart 2012
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
DeLaMar, Amsterdam
maandag 26 maart 2012
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
DeLaMar, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 27 maart 2012
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Daniël Samkalden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
De Maaspoort, Venlo
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Bert Visscher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Comedytrain
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 28 maart 2012
Arie Koomen / Edo Brunner
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Warande, Turnhout
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Diligentia, Den Haag
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Muze, Noordwijk
20:00
Freek de Jonge
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
De Muze, Noordwijk
20:15
Karin Bloemen - Absobloodylutely Bloemiliciously
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Comedy Night
P60, Amstelveen
donderdag 29 maart 2012
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
De Warande, Turnhout
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Kommil Foo
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Warande, Turnhout
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Diligentia, Den Haag
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nina de la Croix - Bas
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
M.C. Track, Kortrijk
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
M.C. Track, Kortrijk
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Thijs Maas - Genade
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Hengelo, Hengelo