Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Wesopa Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
30CC/Schouwburg
Leuven
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Mol
Lier
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
De Djoelen
Oud-Turnhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
C-Mine
Genk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
zaterdag 22 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
zondag 23 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 24 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 25 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
woensdag 26 april 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 27 april 2017
William Boeva - Reset
C.C. De Mol, Lier
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 28 april 2017
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt?
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 29 april 2017
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 30 april 2017
19:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Chassé Theater, Breda
maandag 01 mei 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen