Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Het Park
Hoorn
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Musis
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Rotterdam
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lievekamp
Oss
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Omval
Diemen
Spant!
Bussum
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Flint
Amersfoort
maandag 03 april 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 04 april 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Veste, Delft
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 05 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan van Maanen - Voor Alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Kolk, Assen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Veste, Delft
20:15
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Flint, Amersfoort
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Chassé Theater, Breda
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Posttheater, Arnhem
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 06 april 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 07 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort