Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Floralis
Lisse
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Kikker
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Domijnen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Kikker
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Walhalla
Rotterdam
Munttheater
Weert
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Theater Kikker
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Verwachting
Ritthem
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
De Domijnen
Sittard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Figi Theater
Zeist
De Kleine Willem
Enschede
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
Agnietenhof
Tiel
zaterdag 01 december 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 02 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
maandag 03 december 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 04 december 2018
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 05 december 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
donderdag 06 december 2018
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 07 december 2018
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel