Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
BREStheater
Brielle
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Toegift
Den Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Dok6
Panningen
De Cammeleur
Dongen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meenthe
Steenwijk
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Reggehof
Goor
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Gooiland
Hilversum
C.C. De Pas
Heesch
De Klif
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Omval
Diemen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Tuin
Leusden
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
De Speeldoos
Vught
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Willem
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 04 april 2019
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 05 april 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 06 april 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn