Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
De Schalmei
Hurdegaryp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Pius X
Volendam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
20:15
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
zaterdag 24 maart 2012
Jasper Smit / Jelle Denturck / Raymon Rodenburg /
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Spant!, Bussum
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kommil Foo
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
De Schalmei, Hurdegaryp
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Arjan Ederveen
Pius X, Volendam
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Daniël Samkalden
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Jeroen Leenders
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Thijs van Domburg
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Het Klooster, Woerden
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Podium Neede, Neede
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Markant Uden, Uden
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Maaspoort, Venlo
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Reggehof, Goor
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Richard Groenendijk
De Meulvliet, Tholen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jörgen Raymann
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Emilio Guzman - Doen en Laten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Zet je schrap!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Wegens omstandigheden - Femmage
Meervaart, Amsterdam
zondag 25 maart 2012
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
DeLaMar, Amsterdam
maandag 26 maart 2012
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
DeLaMar, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 27 maart 2012
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Daniël Samkalden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
De Maaspoort, Venlo
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Bert Visscher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Comedytrain
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Najib Amhali
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 28 maart 2012
Arie Koomen / Edo Brunner
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Warande, Turnhout
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Diligentia, Den Haag
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Muze, Noordwijk
20:00
Freek de Jonge
C.C. Westrand, Dilbeek