Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Fulcotheater
IJsselstein
Veluvine
Nunspeet
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kappen
Haaksbergen
Hoftheater
Raalte
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Winsinghhof
Roden
Zaantheater
Zaandam
Theater Zinin
Nijverdal
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Bussel
Oosterhout
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Dok6
Panningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Islemunda
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Sneek
Sneek
Agora Theater Druten
Druten
Het Veur Theater
Leidschendam
Swanla Theater
Zevenhuizen
Koningshof
Maassluis
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
Scheldetheater
Terneuzen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Omval
Diemen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkgebouw
Rijssen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Flint
Amersfoort
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Tuin
Leusden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Muze
Noordwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
De Meerpaal
Dronten
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
woensdag 28 november 2018
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 29 november 2018
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 30 november 2018
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kennemer Theater, Beverwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
De Partizanen - Het leven an sich
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen