Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agnietenhof
Tiel
C.C. Den Herd
Bladel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Zwerver
Oostende
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Almere
Almere
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Beun
Heiloo
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dok6
Panningen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 14 april 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 15 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Muze, Noordwijk
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 18 april 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 19 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam