Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Munttheater
Weert
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Palethe
Overpelt
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Weijer
Boxmeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Orpheus
Apeldoorn
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 17 mei 2019
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
zaterdag 18 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 19 mei 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 20 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 22 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam