Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Den heuvel
Alphen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C 't Schaliken
Herentals
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Kulturhus
Epe
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Gryphus
Vierlingsbeek
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Diligentia
Den Haag
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schalm
Westwoud
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
donderdag 07 november 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
vrijdag 08 november 2019
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jacob Spoelstra
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kom, Nieuwegein
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Anuar - EERLIJK
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hehobros
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Gryphus, Vierlingsbeek
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Schalm, Westwoud
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 09 november 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove