Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Fulcotheater
IJsselstein
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus
Epe
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Pit
Overloon
Diligentia
Den Haag
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 07 november 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 08 november 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Schalm, Westwoud
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
20:15
Hehobros
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anuar - EERLIJK
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Jacob Spoelstra
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 09 november 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agora Theater Druten, Druten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel