Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
Het Kielzog
Hoogezand
Gryphus
Vierlingsbeek
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Zwaan
Uitgeest
De Skâns
Gorredijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Boodschap
Rijen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. De Kimpel
Bilzen
Agora Theater Druten
Druten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Singer Theater
Laren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
Diligentia
Den Haag
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
BREStheater
Brielle
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Willem
Enschede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 25 januari 2019
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 26 januari 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
zondag 27 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
maandag 28 januari 2019
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 29 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 30 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend