Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Concordia
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Tuin
Leusden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Ledeltheater
Oostburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Agora Theater Druten
Druten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Posttheater
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Singer Theater
Laren
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Maaspoort
Venlo
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Hoftheater
Raalte
donderdag 11 april 2019
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 12 april 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte