Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
Diligentia
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Hofman
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Parochiehuis
Delden
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
zaterdag 16 november 2019
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 17 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 18 november 2019
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 19 november 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 20 november 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld