Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
't Getouw
Mol
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Horst
Venhorst
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
Wesopa Weesp
Weesp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Jan van Besouw
Goirle
donderdag 25 april 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 26 april 2019
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 28 april 2019
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
woensdag 01 mei 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle