Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Posa
Lelystad
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
19:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 20 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 21 december 2018
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
zaterdag 22 december 2018
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 23 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 27 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 28 december 2018
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 29 december 2018
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg