Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Koningshof
Maassluis
Kaleidoscoop
Mortsel
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Kik
Elst
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hoftheater
Raalte
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Gasthoes
Horst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Singer
Rijkevorsel
De Meenthe
Steenwijk
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 08 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 09 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 10 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
dinsdag 12 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 14 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer