Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Houten Kaap
Ouddorp
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Het Trefpunt
Warmond
00:00
Jan van Besouw
Goirle
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Zaantheater
Zaandam
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 23 november 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 24 november 2019
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 25 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 26 november 2019
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 27 november 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 november 2019
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers
De Maaspoort, Venlo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere