Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Hofman
Utrecht
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
dinsdag 14 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 15 mei 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
donderdag 16 mei 2019
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 17 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem